Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim

Aktualnie

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik

Odsłon artykułów:
364088

QRcode

QRcode na telefon
tel. 25 758 50 59
www.piwminsk.pl
PIW kontakty
dzieki tym kodom możesz szybko pobrac nasz nr telefonu, adres www i e-mail na swój smartfon. Wystarczy użyć czytnika QRcode.

OŚWIADCZENIE PRACOWNIKA ZATRUDNIANEGO NA UMOWĘ CYWILNOPRAWNĄ

Rozmiar tekstu:

Do pobrania formularz OŚWIADCZENIE PRACOWNIKA ZATRUDNIANEGO NA UMOWĘ CYWILNOPRAWNĄ W POWIATOWYM INSPEKTORACIE MIŃSKU MAZOWIECKIM (formularz interaktywny działa w programie Acrobat Reader po otwarciu w przeglądarce trzeba pobrać na dysk i otworzyć w programie):

 

Oświadczenie plik - oswiadczenie_umowa_CP.pdf pobierz

 

 


 

Pismo w sprawie wyznaczeń

Rozmiar tekstu:

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim w związku ze zbliżaniem się terminu podpisywania umów informuje:

 

Pismo PLW w Mińsku Mazowieckim - dokument pdf pobierz

 

Oświadczenie - formularz pdf pobierz

 

Oświadczenie 16a - formularz pdf pobierz

 

 


 

Informacja dla lekarzy weterynarii.

Rozmiar tekstu:

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim informuje, co następuje.

Decyzją Głównego Lekarza Weterynarii z dnia 29 marca 2017 r., znak GIWpuf-025-15/2017 wstrzymano na obszarze całego kraju obrót produktem leczniczym weterynaryjnym o nazwie:

Covexin 10, zawiesina do wstrzykiwań dla owiec i bydła 50 ml, numer serii: 176120, data ważności 08.12.2018 r., podmiot odpowiedzialny: Zoetis Polska Sp. z o. o ., ul. Postępu 17B, 02-676 Warszawa.

 


Ostrzeżenie o produktach niewiadomego pochodzenia Biocan R oraz Biocan DHPPi

Rozmiar tekstu:

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim uprzejmie informuję, że na polskim rynku pojawiły się produkty niewiadomego pochodzenia o nazwach (link do artykułu źródłowego na stronie Głównego Lekarza Weterynarii):

 

Biocan R zawiesina do wstrzykiwań, inaktywowana szczepionka przeciwko wściekliźnie, nr serii: 565283B, data ważności: 16.04.2020

oraz

Biocan DHPPi liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, żywa szczepionka przeciwko nosówce (CDV), zakaźnemu zapaleniu wątroby (CAV-1), parwowirozie (CPV-2) i zakażeniom układu oddechowego wywoływanym przez adenowirus psów typ 2 (CAV-2) oraz wirus parainfluenzy psów (CPIV 2), nr serii: 545223A, data ważności: 22.02.2020

 W przypadku produktu Biocan R numerologia serii nie odpowiada numerologii producenta. Data ważności i wygląd nadruku nie odpowiadają oryginalnej etykiecie producenta. Numer partii: 565283B nie został wyprodukowany przez Bioveta a. s., Komenského 212/12, 683 23  Ivanovice na Hané, Czech Republic.

 W przypadku produktu Biocan DHPPi numer partii: 545223A został wyprodukowany przez Bioveta a. s, Komenského 212/12, 683 23  Ivanovice na Hané, Czech Republic, ale data ważności produktu była inna tj. 22.02.2018 (nie 22.02.2020). Data ważności i wygląd nadruku nie odpowiadają oryginalnej etykiecie producenta.

 Sfałszowane produkty lecznicze weterynaryjne posiadają znamiona produktów legalnych, co może wprowadzać w błąd lekarzy weterynarii. Ich zastosowanie wiąże się z bardzo poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia ludzi i zwierząt.

 

Ostrzegam przed nabywaniem i stosowaniem w/w produktów!!!

 

O każdym przypadku znalezienia produktów należy niezwłocznie poinformować Głównego Lekarza Weterynarii.

 


Spotkanie informacyjne dla lekarzy weterynarii - HPAI

Rozmiar tekstu:

W związku z poważną sytuacją epizootyczną związaną z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków, podtyp H5N8, na terenie Polski, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Mińsku Mazowieckim zwołuje spotkanie informacyjne dla lekarzy weterynarii z terenu Powiatu Mińskiego . Spotkanie odbędzie się w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Mińsku Mazowieckim 30 grudnia 2016 r . o godz. 10:00. Obecność obowiązkowa. 

 

Do pobrania zaproszenie w formacie PDFpdf